Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5248

Utolsó 5 Tagunk
 01:Dec 07, 2018csupesz81
 02:Dec 01, 2018Heo
 03:Dec 05, 2018safiworks
 04:Dec 04, 2018EchoPeti1
 05:Nov 26, 2018lalaonline

Látogatók

Vendégek (100%)

14

01: 66.249.69.XXX  02: 66.249.69.XXX  03: 188.32.65.XXX  04: 178.210.233.XXX  05: 185.184.157.XXX  06: 37.76.96.XX  07: 185.244.216.XX  08: 18.212.93.XXX  09: 178.48.109.XXX  10: 151.80.39.XXX  11: 66.249.69.XXX  12: 94.248.161.XXX  13: 66.249.75.XXX  14: 66.249.75.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

14

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

2907

· Tegnap

2835

· Összesen ·
72051904

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

671

· Naponta

15,150

· Havonta

461,871

· Évente

5,542,454

Szerver idő
 · idő

19:27:21

· Dátum

11/12/18

· Időzóna

GMT + 1

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Alkatrészek, árak, cikkszámok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Alkatrészek, árak, cikkszámok
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Alkatrészek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
juszuf75
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Szeptember 2. Szombat, 17:11    Hozzászólás témája: ez mi lehet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok volna egy kérdésem 9633207480-OR találtam egy lemezdarabot és nem tudom honnan van ez a szám van rajta
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
guguca
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. December 26. Kedd, 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sandro64 írta:
Sziasztok, C4 Grande-hoz pótkeréktartó szerkezetet keresnék. Tud valaki segíteni? Üdv

Hali!

Sikerült valamit intézni a pótkerék tartóval?
Hasonló cipőben járok.

Üdv: J
Vissza az elejére
lacc42
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Március 10. Szombat, 6:49    Hozzászólás témája: Gázpedál helyzetérzékelő Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ezt az alkatrészt keresem: gázpedál helyzetérzékelő
Már voltam UNIX-nál Bárdi-nál de azt mondták, hogy nem tudják honnan van az autó , de ilyen nincs nekik!
2001-es 1.8 benzines Picasso. Akár bontott is érdekel ha jó, mert szeretném eladni az autót. Rengeteg hiba volt vele és rengeteg pénzt emésztett fel.

A következő számok vannak rajta: 2970A
02096
96 424 732 80

valamint egy Peugeot és egy Citroen logo.
Előre is köszönöm a segítséget ![/img]
Vissza az elejére
pda
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2018. Március 11. Vasárnap, 9:18    Hozzászólás témája: Re: Gázpedál helyzetérzékelő Hozzászólás az előzmény idézésével

lacc42 írta:
Sziasztok ezt az alkatrészt keresem: gázpedál helyzetérzékelő
Már voltam UNIX-nál Bárdi-nál de azt mondták, hogy nem tudják honnan van az autó , de ilyen nincs nekik!
2001-es 1.8 benzines Picasso. Akár bontott is érdekel ha jó, mert szeretném eladni az autót. Rengeteg hiba volt vele és rengeteg pénzt emésztett fel.

A következő számok vannak rajta: 2970A
02096
96 424 732 80

valamint egy Peugeot és egy Citroen logo.
Előre is köszönöm a segítséget ![/img]
ha összevonva írod be a gugliba a cikkszámot, van rá találat
9642473280
pl:
https://alkatreszek.hu/gyariszam/9642473280

de alkatrész keresgélés esetén, egy alvázszám mindig kell
lacc42
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Március 11. Vasárnap, 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi megpróbálom!
Vissza az elejére
bajusz
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Március 17. Szombat, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, megtudnátok mondani mennyibe kerülhet a Picasso első szélvédő.
Köszi.
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2018. Március 17. Szombat, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Én tavaly ősszel Pesten, a Bestglass-nál cseréltettem, a hővédős, fényérzékelő helyes volt beszereléssel kompletten 42 ezer ft.
bajusz
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Március 18. Vasárnap, 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a segítséget.
Nem értem akkor mért beszélnek 2-300000-röl.
Lajos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2018. Március 18. Vasárnap, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bajusz írta:
Köszönöm a segítséget.
Nem értem akkor mért beszélnek 2-300000-röl.

Nekem 90.554 Ft volt CASCO-ra, amiből 18.886 Ft a munkadíj, és csak hővédős. A visszapillantó nem ment vissza rendesen az üvegen lévő sínbe. Lötyögött. Oda kellett ragasztani. S?r? vagy nagyon szomor?
morbias
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Március 19. Hétfő, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Segítségeteket kérném, ugyanis ma a kedves nejem miközben nyitotta ki a csomagtér ajtaját szépen le is törte a díszlécet, amiben a kapcsoló is van ugyebár. Középen a kapcsolónál elengedte valami, szélen a patentok még tartják. Mivel nem tudtam még szétszedni a havazás miatt így kérdezném, hogy komplett díszléc kell most nekem, vagy van ott valami belső elem ami eltörhetett? 2005-ös Xsara picasso.
Köszi a választ.
Vissza az elejére
btabta
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Április 8. Vasárnap, 16:16    Hozzászólás témája: hátsó rendszámtábla megvilágító fedele Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
Nem tudom a pontos nevét ennek a cuccnak, ezért a körülményes cím.
Arról a kb 70 cm hosszú fedélről beszélek ami a csomagtérajtón a rendszám felett fut keresztbe és ami rejti a megvilágítókat és a kilincset.

Az én autóm 2006-os, tehát ezen már a krómcsíkos verzió van. Amikor vettem, már törött volt a jobb oldalon.
Feljártam gyakorlatilag az egész netet, hogy találjak helyette vmit.
Felhívtam minden bontót, de sehol nem volt, azt mondták, hogy típushiba, ezért mindig azonnal elviszik, akkora a kereslet. A régi, nem krómos meg nem jó rá.

Azt is mondták, hogy hegeszthető, csak mivel ebben van a kilincs, ha leszedem a hegesztés idejére, akkor nem tudom kinyitni a csomagteret, amíg vissza nem rakom...

Gyári alkatrészre kaptam ajánlatot a Pekriq-nél 48 ezerért (kedvezménnyel), de sokalltam.

Végül is találtam használható megoldást.

A gyari.hu oldalon meg tudtam rendelni 30 ezerért (+szállítás), meg is jött 2 nap alatt. Az oldalon azt írták ugyan, hogy utángyártott, de a fényező szerint gyári a cucc. Fényezés után feltettem, patent a holmi.

A cikkszáma: 8742K8 ha vki keresi.

Gondoltam hátha segít az infó vkinek.
Sziasztok.
btabta
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Április 8. Vasárnap, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

morbias írta:
Sziasztok!
Segítségeteket kérném, ugyanis ma a kedves nejem miközben nyitotta ki a csomagtér ajtaját szépen le is törte a díszlécet, amiben a kapcsoló is van ugyebár. Középen a kapcsolónál elengedte valami, szélen a patentok még tartják. Mivel nem tudtam még szétszedni a havazás miatt így kérdezném, hogy komplett díszléc kell most nekem, vagy van ott valami belső elem ami eltörhetett? 2005-ös Xsara picasso.
Köszi a választ.

Most olvasom a problémádat Mosoly Épp az előbb írtam ide hasonó témában.

Ha 2005-ös az autó, akkor ez már a krómcsíkos diszléces lesz, ugye?
Ezt a holmit 4 csavar tartja + 2 patent. a kilincs v kapcsoló mellett van 2 csavar meg a szélein egy-egy. Ha eltört a csavarnál a "láb", akkor meg tudod hegesztetni (ha megvan hozzá minden kis darab), de addig nem tudod nyitogatni a csomagteret, csak belülről. Meg a beázás lehet talán gond.

A többit leírtam a posztban.
morbias
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Április 11. Szerda, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

btabta írta:
morbias írta:
Sziasztok!
Köszi a választ.

Ezt a holmit 4 csavar tartja + 2 patent. a kilincs v kapcsoló mellett van 2 csavar meg a szélein egy-egy. Ha eltört a csavarnál a "láb", akkor meg tudod hegesztetni (ha megvan hozzá minden kis darab), de addig nem tudod nyitogatni a csomagteret, csak belülről. Meg a beázás lehet talán gond.

Igen, krómcsíkos. Közben ma szétszedtem, minden csavarnál el van törve. A két patentnál meg ki tudom nyitni kibírja. Mivel lehet ezt hegeszteni?
Vissza az elejére
btabta
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Április 11. Szerda, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

morbias írta:
btabta írta:
morbias írta:
Sziasztok!
Köszi a választ.

Igen, krómcsíkos. Közben ma szétszedtem, minden csavarnál el van törve. A két patentnál meg ki tudom nyitni kibírja. Mivel lehet ezt hegeszteni?

Azt nem tudom, ehhez nem értek. De a gugli segít, műanyag hegesztés keresőkifejezésre biztosan kapsz közeli találatokat.
Nekem amúgy a fényező srác fogja megcsinálni, mert ő is csinál ilyet, de ő itt van az Alföld közepén.

Esetleg még fényezőknél lehet érdeklődni.
dizeles
Mindenek tudója
Mindenek tudója

HozzászólásElküldve: 2018. Szeptember 18. Kedd, 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2,0 hdi-hez (2003 évj) van néhány alkatrészem.
- Első ülés, hátsó ülés,
- belső ajtó kárpitok
- műszerfal légzsákkal
- kormány kerék légzsákkal
- kalaptartó
- csomagtartó kárpit (jó állapotú)
insel
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2018. Szeptember 25. Kedd, 8:52    Hozzászólás témája: tanksapka fedél Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

persze most, amikor el akarom adni, törik le... Mosoly Közvetlenül a fedélnél "szép" törésvonallal, mintegy 1 cm csonk maradt rajta. a csatlakozó könyök nem sérült, ugyanúgy jár, mintha a fedél rajta lenne. Kérdésem: ragasztható (és mivel), vagy cserélni kell (metálfényezés...)?
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2018. Szeptember 26. Szerda, 11:53    Hozzászólás témája: Re: tanksapka fedél Hozzászólás az előzmény idézésével

insel írta:
Sziasztok,

persze most, amikor el akarom adni, törik le... Mosoly Közvetlenül a fedélnél "szép" törésvonallal, mintegy 1 cm csonk maradt rajta. a csatlakozó könyök nem sérült, ugyanúgy jár, mintha a fedél rajta lenne. Kérdésem: ragasztható (és mivel), vagy cserélni kell (metálfényezés...)?

Számomra nem derült ki hogy milyen alkatrészről van szó Zavarban lev?
Ha betöltő fedél, akkor színazonos bontottra szavaznék.
dryaction
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. November 7. Szerda, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bajusz írta:
Sziasztok, megtudnátok mondani mennyibe kerülhet a Picasso első szélvédő.
Köszi.

Szia, gondolom már rég túl vagy rajta, de azért leírom.
Citroen Őrmezőnél 196.000 Ft-volt a teljes szélvédő csere. Mivel van Casco az autón így nem volt vészes. És természetesen garancia is van rá.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Alkatrészek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
19 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban