Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5517

Utolsó 5 Tagunk
 01:Jun 07, 2021adolfusz
 02:May 29, 2021vondra
 03:Jun 04, 2021gabenesz
 04:May 19, 2021voodoo
 05:May 27, 2021probiotikum

Látogatók

Vendégek (100%)

8

01: 157.90.181.XXX  02: 37.120.218.XX  03: 157.90.203.XX  04: 52.149.152.XXX  05: 3.215.79.XXX  06: 163.172.213.XXX  07: 66.249.64.XX  08: 17.121.115.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

8

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

4206

· Tegnap

25648

· Összesen ·
81637913

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

630

· Naponta

13,950

· Havonta

425,197

· Évente

5,102,370

Szerver idő
 · idő

05:13:51

· Dátum

13/06/21

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Hogyan cseréljem le a gyári "Hi-Fi"-t?
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Hogyan cseréljem le a gyári "Hi-Fi"-t?
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autóhifi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 21. Szombat, 19:53    Hozzászólás témája: Hogyan cseréljem le a gyári "Hi-Fi"-t? Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nem kérdés, hogy a gyári Hi-Fi nem éppen minőségi termék.
A legegyszerűbb, ha első lépésben a hangszórókat cseréljük le. 165-ös szettek közül válogassunk az első ajtóba. Szinte bármi jobb a gyárinál, de 15.000 Ft fölött már jól hallható a különbség. Az ajtón belüli fólia megbontása is teltebb hangzást eredményez. A hagszóró cseréje nagyon egyszerű, még kettő bal kézzel is otthon elvégezhetjük. Kacsint?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. Október 21. Szombat, 20:03    Hozzászólás témája: Re: Hogyan cseréljem le a gyári cuccot? Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
Az nem kérdés, hogy a gyári Hi-Fi nem éppen minőségi termék.
A legegyszerűbb, ha első lépésben a hangszórókat cseréljük le. 165-ös szettek közül válogassunk az első ajtóba. Szinte bármi jobb a gyárinál, de 15.000 Ft fölött már jól hallható a különbség. Az ajtón belüli fólia megbontása is teltebb hangzást eredményez. A hagszóró cseréje nagyon egyszerű, még kettő bal kézzel is otthon elvégezhetjük. Kacsint?

Adott esetben jöhetnek az illusztrációk + szöveg és felrakunk egy cikket róla Kacsint?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 22. Vasárnap, 7:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az illusztrációval csak az a probléma, hogy anno nem készült fénykép a munkafolyamatról Zavarban lev?
Amihez most is hozzáférek, arról megy kép az albumba.
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 22. Vasárnap, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szóba jöhető hanszórókból néhány komponens szett (kiv. a SAL):
SAL XPRO16: 120w max zenei, 45-5.000Hz mély-közép, 89dB érzékenység, föleg a mély tartományokban erős (~9.500 Ft)
Hertz DSK 165: 80W folyamatos, 160W max. terhelhetőség, 4Ohm, 50 - 21.000Hz frekvencia átvitel, 93dB érzékenység, erősítő nélkül is szépen szól (~15.000 Ft)
Ground Zero GZTC 16MK:komponens hangszóró szett, 19mm-es selyem magas hangsugárzó, alumínium öntvénykosár, 150 Watt zenei terhelhetóség, 100watt RMS, 60Hz-20.000Hz, kicsit több erőt igényel (~16.000 Ft)
Alpine SXS-1757: 60W RMS és 180W zenei terhelhetőség, 60 - 22.000Hz frekvencia átvitel, 90.4dB érzékenység, belépő szintű Alpine, szolíd, de tiszta (~18.000 Ft)
Hertz ESK 165:100W folyamatos, 200W max. zenei terhelhetőség, 4Ohm, 60 - 23.000Hz frekvencia átvitel, 91dB érzékenység (~25.000 Ft)
Audio system MX-165 Plus:6,5 cm-es komponens hangszórószett, 20 mm-es selyem magas sugárzó, 12 dB/okt hangváltó, 120 watt zenei, 80 watt RMS terhelhetőség, beépítési mélység 63 mm.
Német autóhifi tesztgyőztes. Elképesztő érzékenységének köszönhetően autórádióval is meglepő dinamikával és erővel szólal meg. (~20.000 Ft)

A gyári fejegységhez szerintem ennél magasabb kategóriát venni már csak akkor érdemes, ha további bövítést is tervezük.

Legutóbb Nagycitrom szerkesztette (2007. Szeptember 21. Péntek, 6:52), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 23. Hétfő, 12:00    Hozzászólás témája: Kábelek,átalakítók Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakinek speckós kábel kellene vagy átalakító pld.kormánykapcsoló,vagy cdtár csati. http://www.digichip.hu/product.html
És 1 másik: http://www.autohifi.hu/default.asp?opentype=termek&etk=PAPEUG02&marka=
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. Október 23. Hétfő, 12:29    Hozzászólás témája: Re: Kábelek,átalakítók Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:
Ha valakinek speckós kábel kellene vagy átalakító pld.kormánykapcsoló,vagy cdtár csati. http://www.digichip.hu/product.html
És 1 másik: http://www.autohifi.hu/default.asp?opentype=termek&etk=PAPEUG02&marka=

Beraktam a linkek közé. Ilyeneket nyugodtan küldhettek Ti is: Főmenü Ny Linkek Ny Link hozzáadása
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 23. Hétfő, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok
Vissza az elejére
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 25. Szerda, 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekelne hogy a 2006 évjáratú gyári cd-hez milyen cd tárat lehet rákötni
Ha valaki tudja a pontos tipusát irja le . Köszönöm
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. Október 26. Csütörtök, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:
Érdekelne hogy a 2006 évjáratú gyári cd-hez milyen cd tárat lehet rákötni
Ha valaki tudja a pontos tipusát irja le . Köszönöm

Meg kéne nézni, hogy milyen gyártmány: Siemens-VDO, Clarion-VDO, esetleg más... serial number? stb...
Vissza az elejére
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 26. Csütörtök, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ki kell szerelnem ! Holnap megírom
Vissza az elejére
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 27. Péntek, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Siemens vdo. vdo rd3-01
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. Október 27. Péntek, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:
Siemens vdo. vdo rd3-01

Nnnna... jövő héten szól vissza a Siemenses ember, de azért utánanéztem a neten:

A PSA spec adatbuszt csináltatott a cd-váltóihoz (Pl. az Clarion VDO-val nem kompatibilisek az Clarion váltók, csak amit kimondottan a PSA-nak gyártanak). Egyébként nem a PSA az egyetlen, aki ezt játsza... ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

Lehetőségek:
1. Megveszed a gyári cd-váltót (drága, nincs választék és a minőség sem garantált, sőt...)

2. Vehetsz speckó CD-váltó kapcsolót 40-50 ezer forintért és akkor rakhatsz rá SONY vagy Alpine cd-váltót (összességében nem olcsóbb,de legalább lehet választani)

3. Veszel egy korrekt MP3-as fejegységet és ha még ez sem elég, akkor vehetsz hozzá CD(/MP3)-tárat

Legutóbb Max-r szerkesztette (2006. Október 27. Péntek, 21:02), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 27. Péntek, 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:

Lehetőségek:
1. Megveszed a gyári cd-váltót (drága, nincs választék és a minőség sem garantált, sőt...)

2. Vehetsz speckó CD-váltó kapcsolót 40-50 ezer forintért és akkor rakhatsz rá SONY vagy Alpine cd-váltót (összességében nem olcsóbb,de legalább lehet választani)

3. Veszel egy korrekt MP3-as fejegységet és ha még ez sem elég, akkor vehetsz hozzá CD(/MP3)-tárat

A 3. a nyerő.

Én sokáig gondolkoztam a fejegység cseréjén (a kormányvezérlő kellemes dolog), de már bánom hogy előbb nem tettem meg.
Most van ALPINE fejegység kormányvezérlővel, erősítő, SUB és lehet ZENÉT hallgatni. Nem volt olcsó a csere, de megérte.. A CD tár nem hiányzik, mert MP3 CD-re kb. 4-5 zenei cd anyaga fér rá. (egy 20 db-os mappába elvihetem az összes lemezemet). Van azért hátránya az MP3-nak: néhány lemez nagyon nem úgy szól, ahogyan kéne, hiányozak belőle hangok (pl Pink Floyd)
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 28. Szombat, 9:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én 1 cdváltó csatlakozójához való átalakíton gondolkodok.Az a célom hogy legyen RCA kivezetésem hogy az mp3 lejátszókat is rá lehessen tenni! Ami most kapható az közel 20 eft de már láttam 3-5eft-ért is csak tudni kellene mi volna a jó hozzá
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. Október 28. Szombat, 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:
Én 1 cdváltó csatlakozójához való átalakíton gondolkodok.Az a célom hogy legyen RCA kivezetésem hogy az mp3 lejátszókat is rá lehessen tenni! Ami most kapható az közel 20 eft de már láttam 3-5eft-ért is csak tudni kellene mi volna a jó hozzá

Ha erről van szó, akkor inkább szereld ki a fejegységet és vidd be a SINI-hez: http://www.sini.hu

Ha meg lehet, akkor ők megcsinálják az átalakítót...
Vissza az elejére
Norboi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. Október 29. Vasárnap, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! de jó hogy Rátok találtam most regeltem nekem is Picassom van kellene egy kis segitség! Én is most cseréltem ki a gyári Cd-s magnómat egy Kenwoodra és nem működik a Computerem amit a jobb oldli kijelzon jelenik meg, amit a jobb oldalon lévő bajuszkapcsoloval váltottam esetleg nem tudnátok abban segiteni hogy van-e rá valamilyen esély hogy azt csak akkor tudom kezelni ha a gyári magnót visszarakom! Mert nekem a Service-be azt mondták hogy csak a gyárival működik! Segitsetek légyszi! Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 7:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norboi írta:
.. esetleg nem tudnátok abban segiteni hogy van-e rá valamilyen esély hogy azt csak akkor tudom kezelni ha a gyári magnót visszarakom! Mert nekem a Service-be azt mondták hogy csak a gyárival működik! Segitsetek légyszi! Köszi

Szia Norboi!
Szerintem keressél egy másik "Service"-t, mert ezek lehet, hogy lusták dolgozni ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
Én is lecseréltem a gyári rádiót és a fed. comp-on minden ugyan olyan, mint volt (egyedül a rádió kijelzése szűnt meg). A csere folyamán egyetlen baki keletkezett, a gyári ISO csatlakozóban fel van cserélve az állandó +12V és a gyújtás utáni +12V, ami másodpercek alatt orvosolható.
Tudom, ezzel a problémádat nem oldottam meg, de a lényeg, hogy elvileg működnie kellene. Egy normális szervízben meg kell találniuk a hibát, ilyen egyszerű indokkal ne hagyd, hogy lerázzanak!
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már a gyári rádió cseréjénél tartunk..
Amikor új fejegységet kerestem, a minőség mellett a fontos volt, hogy lehessen használni a kormányvezérlőt továbbra is, legyen vonal kimenete, kezelje az MP3-as lemezeket és lehetőleg zöld világítása legyen, mint a műszerfalnak. A 100 színben villogó "karácsonyfa" stílus nem az én világom (öreg vagyok én már ahhoz Kacsint? ).
A vezérlésre megoldást a Sony, Blaupunkt és Alpine típusokra találtam. Az ALPINE CDE-9846R találtam a legszimpatikusabbnak. A hozzá tartozó kormányvezérlő adapter ebből a táblázatból kerestem ki (beszerzése kicsit lassan ment, mert gondolom nem tömegcikk).
De lényeg a lényeg minden jól működik és házilag megoldható volt a beszerelése. Felki?lt
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 9:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mibe került az hogy lehessen a kormánykapcsolót használni?
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:

Kerestem, de itthon nem találtam. Viszont külföldön 15-20e között van az Alpine adapter + posta költség.

Szerintem nem éri meg... Forg? szemek
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:

Xsara Picasso 2002.11-ig
Alpine KCE-870B-R15 + KWE-894E (19.000,- + 3.500,-)

Xsara Picasso 2002. 11-től
Alpine KCE-862B (az árát nem tudom. mert nem ez kellett)

Ezek minden 2006-os Alpine modellhez jók
Én konkrétan a szombathelyi Media Marktban rendeltem és vettem meg a a fenntebb már említett Alpine CDE-9846 rádióval együtt.
Norboi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szóval akkor a szervice a ócska! Köszönöm a tanácsodat ! Még egy kérdés esetleg ha beviszem hifi boltbaahol autóhifit szerelnek be akkor szerinted ők esetleg meg tudják csinálni?
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 30. Hétfő, 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norboi írta:
Sziasztok! Szóval akkor a szervice a ócska! Köszönöm a tanácsodat ! Még egy kérdés esetleg ha beviszem hifi boltbaahol autóhifit szerelnek be akkor szerinted ők esetleg meg tudják csinálni?

Egy saját kezü ellenörzést azért végezél el: vedd ki az új fejegységet, húzz le róla minden kábelt (elötte címkézd fel, ha nem vagy biztos magadban) és így is nézzd meg a fed. comp-ot. Ha így azonnal megjavul, akkor ott van a bibi. Ha úgy sem jó, akkor a kocsiban a hiba. Így már tudhatod, hogy milyen szerelőt keressél. ?tlet
hbali
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 0:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma voltam Szadán egy autohifi boltban, ahol az eladó srác szerint Pioneer-ban van típus (külön csatoló kell hozzá), amivel megy a kormányvezérlés és a műszerfal kijelzője is. Pontos adatokat egyenlőre nem tudok.
Üdv,
HBali
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hbali írta:
Ma voltam Szadán egy autohifi boltban, ahol az eladó srác szerint Pioneer-ban van típus (külön csatoló kell hozzá), amivel megy a kormányvezérlés és a műszerfal kijelzője is. Pontos adatokat egyenlőre nem tudok.
Üdv,
HBali

Ha megtudsz valamit, akkor írd be...
Vissza az elejére
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja én ma azon agyaltam,hogy lehetne megoldani a mitacnak a hangját az auto hangszoron halltni.
szal a következöre jutottam:a mitac-on van 2,5mm jack (stereo) azzon kivezetni,s a gyári(vagy nem gyári) rádion cd válto modban lehetne szora birni...csak azt nem tom,hogy hol lehet olyan kábelt(ha lehet-e)kapni ami 2,5mm jack meg a rádio csatlakozo van rajta
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem erről a csatiról beszélsz? http://www.connects2.com/c2search.aspx?catID=11&manID=206&modID=568
Vissza az elejére
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt is ez van http://www.digichip.hu/product.html
Vissza az elejére
Zola
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valahol olvastam hogy ki lehet mérni a cd tár vezérlést és házilag meg lehet oldani az aux bemenetet
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 23. Csütörtök, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zola írta:
Nem erről a csatiról beszélsz? http://www.connects2.com/c2search.aspx?catID=11&manID=206&modID=568

Ez a csati VDO/Clarion-hoz van. Ami nálam volt az VDO RD3/Siemens. De lehet, hogy végredményben ugyanaz.
Pikacsu
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 1:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Már egy ideje olvasom ezt a fórumot mert mindig is nagyon tetszett ez a típus.Most,hogy elég nagy kedvezménnyel lehet kapni ezeket az autókat én is berendeltem magamnak egy Tendance 1.6 hdi-t (remélem helyesen írtam)rodinszürke színben mert ez volt azonnal és tetszik is.Tegnap át is vettem az autót amelybe egy utólag beépített cd rádió van.Az lenne a kérdésem,hogy a hátsó hangszórók gyárilag be vannak-e kábelezve és Bp.-n hol tudnék beépítő keretet vásárolni.Köszi
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pikacsu írta:
... amelybe egy utólag beépített cd rádió van.Az lenne a kérdésem,hogy a hátsó hangszórók gyárilag be vannak-e kábelezve és Bp.-n hol tudnék beépítő keretet vásárolni.Köszi

Biztos, hogy nincs benne hangszóró is? Ha jól tudom, 4+2 hangszóróval adják (legalábbis nekem volt benne hátul is)
Mihez kell beépítő keret? A gyári kialakítású helyre 13-as és 16-os-t is be tudsz rakni (gyárilag hátul 13-as van). Kipattintod a védőrácsot egy vékony csavarhúzóval és láthatod (kábel biztosan van).
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 9:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi,
nekem azt mondták a szalonban, hogy a rádió előkészítésben nincs benne a hátsó hangszórók kábelezése (elképzelhető, hogy csak meg akarták vetetni a gyári CD-t). Azt is mondták, hogy a magas sugárzók kábelezése sincs benne. Ez nem tudom mennyire igez, de szerintem azért érdeklődj még tovább.
Végül is meg is vetették velem a gyári CD-t Mosoly
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tendance-ben nincs benne a CD. Az csak a lifeplus csomagban vagy az exclusive-ban van.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
A tendance-ben nincs benne a CD. Az csak a lifeplus csomagban vagy az exclusive-ban van.

Enyémben a CD benne van... gratis Kacsint?

A 2002-es 1,6 SX-ben magnóval be volt kábelezve a 4+2 hangszóró... nem hiszem, hogy ez bármelyiken is lespórolták...
Vissza az elejére
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg meg kellett vennem hozzá a lifeplus csomagot ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
De kaptam hozzá gratis vonóhorgot Kacsint?
Pikacsu
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helo!Kaptam beépítőkeretet 1700 pénzért ha valakit érdekel.Ez tölti ki azt a rést ami a gyári és az utólag beépített cd rádió különbözőségéből adódik vagyis azt a kis trapéz alakú rést fedi el.
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 28. Kedd, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyesmire gondolsz?

Vissza az elejére
Pikacsu
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 29. Szerda, 5:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezaz
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 30. Csütörtök, 4:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek van 5lete arra , hogy hol lehetne átaalkítót kapni a CD tár és a gyári fejegység közé mert nem stimmel a "kanóc amit a tárhoz adtak ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 30. Csütörtök, 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:
Valakinek van 5lete arra , hogy hol lehetne átaalkítót kapni a CD tár és a gyári fejegység közé mert nem stimmel a "kanóc amit a tárhoz adtak ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

"Gyári" mind a kettő?
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 30. Csütörtök, 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
tomcat33 írta:

"Gyári" mind a kettő?

Igen mindkettő gyári clarion a fej ugyebár PU-2295A a tár pedig PU-2293B tipusú Szomor?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 30. Csütörtök, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:
Max-r írta:
tomcat33 írta:

"Gyári" mind a kettő?

Igen mindkettő gyári clarion a fej ugyebár PU-2295A a tár pedig PU-2293B tipusú Szomor?

Első lépésben megpróbáltad a márkakereskedőnél megkérdezni?
Szerintem náluk kéne lenni alapból ilyen csatinak...
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 30. Csütörtök, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:

Ha megy az angol, nézz körül ezen a fórumon, talán talász hasznos infót
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 30. Csütörtök, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
tomcat33 írta:
Max-r írta:
tomcat33 írta:

"Gyári" mind a kettő?

Első lépésben megpróbáltad a márkakereskedőnél megkérdezni?
Szerintem náluk kéne lenni alapból ilyen csatinak...

Egyik kollegámnak van egy barátja aki raktáros a Citroen M5-nél , de sajnos nem tudot segíteni Szomor? . Egy helyen találtam komplett kábelt , de rosszul lettem amikor közölték az árát annyiba lenne csak a kábel mint a CD tár ?rd?g
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 1. Péntek, 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vannak árak, amikor az ember elgondolkozik... "Érdemes nekem megtartani a gyári fejegységet, amikor a különböző plussz költségekből (átalakítók, kábelek, korlátozott lehetőségek) bőven lehetne venni egy kultúráltabb, minőségibb és nagyobb teljesítményű fejet"... Zavart
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 1. Péntek, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyetlen dolog miatt szeretném megtartani a gyári fejet , a kormányvezérlő és a kijelző miatt. A csatlakozó amivel rá lehetne kötni a nem gyári fejet a kijelzőre szintén húzós kb. 15e. Nem tudom melyik megoldás "fájna" kevésbé Zavart
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 1. Péntek, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:
Egyetlen dolog miatt szeretném megtartani a gyári fejet , a kormányvezérlő és a kijelző miatt. A csatlakozó amivel rá lehetne kötni a nem gyári fejet a kijelzőre szintén húzós kb. 15e. Nem tudom melyik megoldás "fájna" kevésbé Zavart

Én el tudnám felejteni a gyári kijelzőt, csak a kormányvezérlőt barkácsolnám össze a fejjel....
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 1. Péntek, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát még én sem igazán döntöttem el , hogy mit csináljak , de szeretném megtartani a kormány vezérlést mindenképp Mosoly
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 1. Péntek, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:
Hát még én sem igazán döntöttem el , hogy mit csináljak , de szeretném megtartani a kormány vezérlést mindenképp Mosoly

Ha visszaolvasol, láthatod, hogy én is cseréltem és a kormány vezérlés is maradt.
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autóhifi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Következő
1 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban